درباره ما

فروشگاه دورابو

برند دورابو، فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 2016 در ترکیه و در عرصه پوشاک، آغاز نمود. همچنین با اتکا بر دانش تخصصی و همگام با تکنولوژی هزاره سوم صنعت پوشاک، گام‌های اساسی در این صنعت برداشت. محصولات دورابو از سال 2018 تکنولوژی تولید خود را به ایران منتقل کرد و در کارخانه ای به مساحت 2800 متر در شهرک صنعتی شنزار به فعالیت خود ادامه داد. از اولین سال فعالیت تا به امروز، جلوه‌ای از سه باور اصلی برند یعنی برازندگی، زیبایی و کیفیت است. دورابو از ابتدا در تلاش بود تا تعهدات خود نسبت به ایران و قوانین مدنی حاکم بر کشور، در سراسر فعالیت صنعتی خود نشان دهد. با هدف‌گذاری‌های بلند مدت در زمینه اشتغال‌زایی، تبدیل به یک شرکت صنعتی و کسب و کاری خانوادگی شد. 

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

فروشگاه دورابو

دورابو از همان ابتدا با هدف تهیه پوشاک زنانه فعالیت خود را آغاز کرد و توانست با کسب تجربه، از تولید کننده های مطرح ایران شود، در ابتدا. این برند با تیم مجرب و متخصص خود در زمینه طراحی و تولید، با استفاده از متریال باکیفیت، محصولات‌اش را در بازار عرضه می‌کند. طبق روال همیشگی، تنوع طرح از ویژگی محصولات ماست.
از ویژگی های دورابو کیفیت بالا و قیمت مناسب است که دلیل آن خلق زنجیره ارزشمند تولید از تهیه پارچه تا آماده سازی محصول نهایی است که تمامی مراحل مستقیما توسط برند دورابو انجام می‌شوند.

بیوگرافی مؤسس دورابو

مدیر و مؤسس این برند، با هدف ترویج خوش‌پوشی در ایران توانست طی فعالیت چندین‌ساله برند خود را در صنعت پوشاک داخلی ثابت کند. آقای نظری از کارآفرینان سریالی کشور هستند که در سه دهه اخیر در صنایع مختلف فعال بوده و زمینه ساز اشتغال برای بیش از 1000 نفر در سراسر کشور بوده است.

چرخه دورابو

به همین منظور چرخه تولید و فروش ما از مرحله تهیه مواد اولیه با کیفیت داخلی و خارجی، طراحی و تولید با استفاده از دانش بهترین طراحان داخلی و خارجی و در نهایت بخش توزیع عمده محصولات بدون واسطه و توسط دورابو انجام می‌شود.

ارزش‌ها

  • تعهد به ایران، خانواده و قوانین مدنی
  • متکی به دانش به‌روز صنعت مد و فشن در زمینه طراحی و تولید
  • اشتغال‌زایی و کمک به احیای چرخه اقتصادی
  • تمرکز بر استفاده از منابع داخلی در زمینه متریال اولیه

 

دورابو در تلاش است تا در راستای تعهد به قوانین مدنی ایران و احترام به خانواده و با اتکا به دانش به‌روز صنعت مد و فشن، در زمینه طراحی و تولید محصولات درجه یک ایرانی، به صنعت اشتغال‌زایی ایران رونق دهد. از اهداف اصلی برند، تمرکز بر استفاده از منابع داخلی در زمینه تهیه متریال اولیه و کمک به احیای چرخه اقتصادی است.

 

 

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...